Kriptopara

TRON Ağının Kripto Para Birimi

Ağustos 29, 2020

TRON ağının kripto para birimi, TRX olarak adlandırılan TRONIX’tir. TRON ağı, işlemlerin hükümetin veya üçüncü tarafların müdahalesi olmadan eşler arası bir temelde gerçekleşmesine izin verir. Token, TRONIX ilk olarak Ethereum’un blok zincirinde ilk coin teklifi aracılığıyla geliştirildi, ancak daha sonra TRON blok zincirine taşındı ve tam bir kripto para birimi haline geldi. TRX coin, içerik yaratıcılarına TRON ağındaki özel verileri aracılığıyla token biçiminde nakit kazanma erişimi ve gücü sağlamak için tasarlandı. TRON blok zinciri gezgini, TRONIX kullanılarak gerçekleşen işlemlerin gerçekleştiği platformdur ve bu işlemler zaman damgası ve blok yüksekliğine dayanır. TRX coin kripto para birimi 2017 yılında geliştirildi ve geliştirme ekibi ağı, akıllı sözleşmelerin adresinin kullanılmasıyla ağ üzerinde çok sayıda varlığın oluşturulabileceği şekilde başarıyla geliştirdi.

Tronix kripto para birimi oluşturma süreci

TRONIX tokenin bu şekilde oluşturulması, işin veya internet üzerinden madencilik süreci yoluyla elde edilen verimin bir sonucu olarak tasarlanan Bitcoin ve Ethereum gibi popüler kripto para birimlerinden farklıdır. TRONIX kripto para biriminin çoğu, Ethereum’un blok zinciri ağında bir token olarak ilk kripto para teklifi sırasında üretildi. Bu nedenle, TRX coin kripto para birimi madencilik ile çıkarılamaz.

Free Bitcoin and cryptocurrency images containing keyword tron

TRONIX’in maksimum sirkülasyonu

Tamamen piyasaya sürüldüğünde dolaşımda olması beklenen TRONIX token sayısının yaklaşık 65 Milyar TRONIX olduğu tahmin ediliyor. Cüzdanlarında belirli miktarda token bulunan TRONIX kullanıcılarına verilecek beklenen bir ödül de var. Bu ödül genellikle her yıl verilir. TRON ağının yönetim ekibi ayrıca tokeni temsilcilerine ödüllendirerek dolaştırır. 127 süper temsilci, her altı saatte bir 115.200 TRX ile ödüllendirilir ve bu, her yıl toplam 168.192.000 TRX demektir. Ardından 127 süper temsilciden 27’si temsilciliğe terfi edecek ve saniyede 32 TRX ile ödüllendirilecek ve bu da yıllık 336.384.000 TRX’e tekabül ediyor. TRONIX kripto para biriminin geliştirme ekibi tarafından 2021’in sonunda önerilen 65 Milyar TRX miktarını başarıyla piyasaya sürmüş olacakları tahmin ediliyor.

Tronix Fiyatı ve Tronix’i Dönüştürme

Tokenlerin mevcut değeri, TRX başına yaklaşık 0,0247 ABD dolarının üzerindedir ve zamanla artacağı tahmin edilmektedir. TRONIX tokenlerini bitcoin, Ethereum ve Litecoin gibi diğer kripto para birimlerine dönüştürmesi gereken kullanıcılar ve müşteriler için, dönüştürmek için bir kripto para birimi değişim hesabına ihtiyacınız olacaktır.

Tronix’in saklanması

TRONIX’inizin güvenli bir şekilde saklanması için onu bir TRONIX cüzdanına veya tokeni destekleyen başka bir kripto para birimi cüzdanına koymanız gerekecektir. TRONIX web cüzdanını veya çevrimdışı bir TRONIX cüzdanı olan defter donanım cüzdanını kullanabilirsiniz.

Tronix’imi diğer Kullanıcılara aktarma

TRONIX kripto para biriminin transferi uygun maliyetlidir ve saniye başına işlem (TPS) nispeten hızlıdır.